1. نحوه ثبت سفارش: برای ثبت سفارش در سایت گرادو، در ابتدا شما باید کالای مورد نظر خودرا پیدا کنید برای این کار ، می توانید به هرکدام از دسته بندی های آرایشی و یا بهداشتی، که در بالای تمام صفحات سایت گرادو موجود می باشند مراجعه کنید و از دسته های باز شده ، زیردسته مورد نظر خود را انتخاب کنید ودر آن به جستجوی محصول مورد نظر خود بپردازید. راه ساده تر ،درکادر جستجوی بالای صفحه ، نام ویا قسمتی از نام محصول را تایپ کنید واز گزینه های مطرح شده بر روی کالای مورد نظر خود کلیک کنید باکلیک بر روی محصول به صفحه ی محصول وارد می شوید دراین صفحه می توانید قیمت ، ویزگی ها ، مشخصات ، نحوه ی عملکرد ، نظرات محصول ، محصولات مرتبط و … را مشاهده کنید. درصورتی که بس از بررسی محصول قصد خرید محصول را داشته باشید روی دکمه ی زرد ” سفارش کالا ” کلیک نمایید. با زدن این دکمه فرایند ثبت سفارش شروع می شود ، در کادر بزرگ مرکز صفحه ، نام وتعداد ومبلغ کل محصول یا محصولاتی که درحال ثبت سفارش آنها هستید آورده شده است. شما باید مشخصات داخل این کادر را چک کنید ودر صورت تأیید بر روی گزینه ثبت سفارش وپرداخت کلیک نمایید.
  2. شیوه ی پرداخت: درگرادو به ۳ طریق می توانید پرداخت خود را انجام دهید. پرداخت درب محل ، پرداخت از طریق واریز به حساب و پرداخت آنلاین که می توانید یکی از این ۳ روش را انتخاب نمایید.

بعداز پرداخت نمودن هزینه سفارش به صورت آنلاین سفارش شما برای تأیید نهایی به شما نمایش داده می شود ، در صورتی که کالا ومبلغ سفارش مورد تأیید است بر روی گزینه تأیید کلیک کنید تا سفارش شما به ثبت برسد.

نحوه ارسال کالا: حمل وتحویل کالا بر اساس هماهنگی ایجاد شده با خریداران محترم در شهر تهران توسط نمایندگان فروش گرادو انجام می پذیرد در زمان تحویل کالا نسخه چاپی از صورتحساب که دارای مهر وامضای گرادو است تحویل خریدار می گردد.سایر نقاط کشور: حمل وتحویل کالا در سایر شهر های کشور باتوجه به مقصد یا نوع کالا از طریق پست پیشتاز ، باربری ویا تیپاکس می باشد. روش ارسال و شماره رهگیری محوله ارسالی بعداز تحویل به پست از طریق ایمیل ویا پیامک برای مشتری ارسال می شود وهمچنین از طریق سایت وسایر روش ها قابل رؤیت می باشد. تأییدیه تحویل محموله پستی به خریدار از طرف پست ، به منزله دریافت سفارش از طرف خریدار می باشد.

لینک های مرتبط

logo-samandehi

تماس با ما

ایمیل : info@grado.ir
پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۷۶ – ۳۰۰۰۲۶۱۷

ما را دنبال کنید